Productdetails:
|
Naam: | 12mm Aluminium Rose Gold Perfume Pump | Kleur: | Rose Gold |
---|---|---|---|
Materiaal: | Aluminium | Eigenschap: | De pomp van het schroefparfum |
MOQ: | 10.000 PCs | Steekproef: | Vrij verstrekt |
Buislengte: | Facultatief | Type: | POMPspuitbus |
Markeren: | de Pomp van de het Parfumnevel van de schroefhals,fijne de Nevelpomp van het mistparfum,0.05ml de pomp van de salonnevel |
De Schroefhals van Rose Gold Mist Sprayer Pump van de aluminium Goede Kwaliteit met Duidelijk Half GLB
Specifiction:
Productnaam: | De Schroefhals van Rose Gold Mist Sprayer Pump van de aluminium Goede Kwaliteit met Duidelijk Half GLB |
Interne diameter: | 12mm |
Pomptype: | Schroefpomp |
Kleur: | Nam goud toe |
Output: | 0.05ml |
Functie: | Parfum |
Toepassing: | Het bespuiten |
Eigenschap: | 12mm nam gouden schroefpomp toe |
Buislengte: | Facultatief |
Materiaal: | Aluminium |
Embleem | Douaneembleem |
Voordeel:
Bedrijfinstructie:
Als u een vraag naar kosmetische verpakking hebt, wilt u een betrouwbare schoonheidsmiddelenfabrikant in China hebben, en aan uw behoeften moeten voldoen, misschien kunt u vinden wat u hier nodig hebt. Jiangyin Eerste Beauty Packing Company geniet van een hoge reputatie in kosmetische verpakking. Wij hebben onze eigen fabriek op reserve, professioneel verkoopteam, kwaliteitscontroleteam en het team van de naverkoopdienst. Wij hebben over de hele wereld cliënten van en produceren volgens hun specificaties en speciale steekproeven van de cliënt. Makend zijn de nieuwe vormen onze het normale werken. Volgens de marktvraag en onze daadwerkelijke situatie, zijn vele producten verbeterd. En wij ontwikkelen constant nieuwe producten om aan deze constant bijgewerkte nieuwe wereld aan te passen.
Productbeeld:
FAQ:
Q: Kan ik mijn eigen ontwerpproducten hebben?
A: Ja, keuren wij OEM goed. Als u steekproef of tekening hebt, zullen wij een snelle reactie op vormkosten en levertijd geven.
Q: Is er een minimumordevereiste?
A: Normaal is onze MOQ 10000pcs, als wij voorraden hebben, 1000pcs is ook aanvaardbaar.
Q: Hoe te de te werk te gaan orde als ik embleem aan druk heb?
A: Ten eerste, zullen wij kunstwerk voor visuele bevestiging voorbereiden, en volgende zullen wij sommige echte steekproeven voor tweede bevestiging produceren. Als de steekproef o.k. is, definitief zullen wij naar massaproduktie gaan.
Contactpersoon: Alan xue
Tel.: 86-15861896063
Fax: 86-510-86912202